„M jak miłość” odcinek 1509. Barbara nigdy nie dowie się o gwałcie Lilki! Dlaczego rodzina nie powie jej prawdy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1509. odcinku "M jak miłość" bliscy Lilki i Mateusza dowiedzą się o gwałcie. Wszyscy postanowią jednak, że nie powiedzą o niczym Barbarze... Dlaczego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1509. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo prawda wyjdzie na jaw! Lilka (Monika Mielnicka) nie wytrzyma presji i wyzna w końcu Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że padła ofiarą gwałciciela i nie chce urodzić jego dziecka!

Bartek i Ula wyjadą do Australii?! Muszą uciekać!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Rogowska będzie w szoku, ale natychmiast poradzi dziewczynie, by zgłosiła sprawę na policję, a ona postanowi powiedzieć prawdę także swojej matce (Dorota Chotecka). W 1509. odcinku "M jak miłość" wszyscy będą już wiedzieć o tragedii Banachówny, ale Marysia postanowi nie mówić o niczym Basi (Teresa Lipowska).

Razem z Arturem (Robert Moskwa) dojdą do wniosku, że taka informacja może jej tylko zaszkodzić, biorąc pod uwagę jej wiek i stan zdrowia. Mateusz zgodzi się z nimi i obieca, że nic jej nie powie.

Barbara już nie raz wykazała się niezwykłą intuicją. Czy w tym przypadku też się wszystkiego domyśli czy nigdy nie pozna prawdy?

Gwałciciel znowu zaatakuje Lilkę! Dziewczyna straci dziecko?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×