"M jak miłość" odcinek 1509. Bartek i Ula wyjadą do Australii?! Muszą uciekać! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1509. odcinku "M jak miłość" Bartek dostanie ostrzeżenie od Mirka oraz od Soni, którzy poradzą mu, żeby uciekał! Ula zapewni go, że może mu towarzyszyć! Wyjadą do Marka do Australii? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1509. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) wciąż ma problemy ze swoją przeszłością. Choć wkrótce pogodzi się z Ulą (Iga Krefft), to długo nie będą szczęśliwi...

Gwałciciel znowu zaatakuje Lilkę! Dziewczyna straci dziecko?!Zobacz więcej

W 1509. odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) dowie się, że aresztowano byłych kumpli Bartka, którzy zeznali, że Lisiecki z nimi współpracował! Morawski zwierzy się później Soni (Barbara Wypych), że nie wierzy w jego winę, ale jako policjant nie może go ostrzec.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nieco później Sonia i Janek spotkają przypadkowo Ulę i Bartka, więc policjantka skorzysta z okazji i poradzi przyjaciółce, by na jakiś czas zniknęła z mężem z Grabiny. Jeszcze tego samego dnia drugie ostrzeżenie, od Mirka (Mariusz Ochociński), dostanie Bartek. Kolegi uprzedzi go o zbliżających się kłopotach. Wtedy Ula zacznie przekonywać męża, by pojechał do jej ojca (Kacper Kuszewski) do Australii i zaproponuje, że wybierze się tam razem z nim!

Czy Ula i Bartek rzeczywiście znikną z Grabiny?

Jakub Kucner zapowiada romans w serialu! O Rafała walczą dwie dziewczyny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×