"M jak miłość" odcinek 1509. Bartek trafi za kratki?! Pojawią się bardzo poważne oskarżenia... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1509. odcinku serialu "M jak miłość" Janek dowie się, że Bartkowi grozi aresztowanie! Czy wraz z Sonią zdecyduje się pomóc mężowi Uli? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1509. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

"Koledzy" sprzed lat znów skontaktowali się z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), aby poprosić do o przysługę. Lisiecki nie chce jednak wracać na przestępczą ścieżkę i postanowił się im postawić. Czy wyjdzie mu to na dobre?

Aneta załatwi wszystkie formalności dotyczące ślubu! Olek jednak nie będzie chciał się z nią ożenić?Zobacz więcej

W 1509. odcinku serialu "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) dowie się, że członkowie mafii, która szantażowała Bartka, zostali już aresztowani. Nie będzie to jednak tak dobra wiadomość, jak można by było sądzić. Bandyci oskarżą bowiem Lisieckiego o współudział...

- Zaczęli sypać, próbują go teraz pociągnąć za sobą… Opowiadają ciekawe historie - powie Morawski w rozmowie z Sonią (Barbara Wypych).
- A ty w to wierzysz? - zapyta policjantka.
- Nie wierzę, a oni ewidentnie chcą się zemścić. Ale zanim Bartek dowiedzie, że jest czysty, minie parę miesięcy, które pewnie spędzi… w areszcie.

Policjanci zaczną szukać jakiegoś sposoby, aby uchronić Bartka przed aresztem. Dojdą do wniosku, że powinien wraz z Ulą (Iga Krefft) zniknąć na jakiś czas, najlepiej jak najdalej od Polski. Jak Lisiecki zareaguje na taki pomysł?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×