"M jak miłość" odcinek 1509. Gwałciciel znowu zaatakuje Lilkę! Dziewczyna straci dziecko?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1509. odcinku "M jak miłość" rodziny Lilki i Mateusza dowiedzą się o gwałcie! Co gorsza, mężczyzna znowu zaatakuje, a Lilka straci dziecko! To już koniec jej koszmaru? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1509. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce wyjdzie na jaw, kto jest gwałcicielem Lilki (Monika Mielnicka) - Daniel, ratownik w przychodni! W 1509. odcinku "M jak miłość" zobaczymy zaskakujące rozwiązanie tego wątku...

Policja z pomocą Kamila wznowi poszukiwania ciała Artura! Znajdą dowody przeciwko Olkowi?Zobacz więcej

Wszystko zacznie się od tego, że Mateusz (Krystian Domagała) ukradnie rodzinie pieniądze, by móc zapłacić za aborcję. Niedługo później okaże się, że Lilka pożyczyła pieniądze od koleżanki, więc nastolatkowie postanowią po cichu oddać ukradzioną kwotę, ale zostaną przyłapani! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zażąda wyjaśnień, więc Banachówna w końcu wykrzyczy jej, że nie chce urodzić dziecka, które jest owocem gwałtu!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Rogowska od razu poradzi jej, by zgłosiła gwałt na policji, a dziewczyna powie całą prawdę także swojej mamie. Niedługo później Daniel, ratownik z przychodni, usłyszy rozmowę telefoniczną Marii z Arturem (Robert Moskwa) o dramacie Lilki i postanowi obserwować dom dziewczyny...

Z kolei Banachówna, która później odwiedzi swoją matkę w przychodni, zobaczy ją w towarzystwie Daniela! Ucieknie, ale gwałciciel dopadnie ją w domu. Na szczęście na miejscu zjawi się Mateusz, który obroni swoją dziewczynę, a Lilka wybiegnie na ulicę w poszukiwaniu pomocy. Spotka przypadkowo Andrzejka (Tomasz Oświeciński), a ten od razu zareaguje.

Danielowi uda się uciec, ale później na szczęście zostanie złapany przez policję. Z kolei Lilka poczuje bardzo silny ból brzucha... W szpitalu dowie się, że poroniła!

Czy to już koniec jej koszmaru?

Jakub Kucner zapowiada romans w serialu! O Rafała walczą dwie dziewczyny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Polak Europa (gość)

    Koronoswrus

    30.03.2020 21:59
  • Jaki dziadek taki wnuczek (gość)

    Myślę że Mateusz ożeni z Lilką i zaadoptuje dziecko. Historia lubi się powtarzać bo jego dziadek Ś.P. Lucjan też przygarną Barbarę w ciąży.

    16.03.2020 16:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×