"M jak miłość" odcinek 1509. Lilka i Mateusz jednak nie wezmą ślubu? Wszystko się zmieni! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1509. odcinku "M jak miłość" Mateusz skończy 18 lat i złoży wszystkie potrzebne do ślubu dokumenty w USC. Jednak jeszcze w tym samym odcinku sytuacja nastolatków całkowicie się zmieni! Nie będzie ślubu? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1509. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mateusz (Krystian Domagała) oświadczył się Lilce (Monika Mielnicka), bo nie chciał, by została sama z dzieckiem. Nie zmienił swojego zdania nawet, gdy okazało się, że to nie on jest ojcem. Czy finalnie dojdzie do ślubu?

Gwałciciel znowu zaatakuje Lilkę! Dziewczyna straci dziecko?!Zobacz więcej

W 1509. odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień osiemnastych urodzin Mateusza. Chłopak postanowi nie czekać ani chwili dłużej i wybierze się do USC, by złożyć wszystkie dokumenty potrzebne do ślubu z Lilką. Po wszystkim spróbuje przekonać dziewczynę, że na pewno wszystko się ułoży.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niestety jeszcze tego samego dnia Lilka natknie się na Daniela (Szymon Nygard), który ją zgwałcił. Od razu ucieknie i schowa się w swoim domu, ale kilka godzin później kierowca karetki ją tam dopadnie! Zacznie jej grozić, ale w obronie Lilki stanie Mateusz. Dojdzie do bójki, w której Mostowiak nie będzie miał szans, ale na szczęście na miejscu pojawia się Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i uratuje sytuację.

W międzyczasie Lilka, którą Daniel uderzył w brzuch, zacznie czuć bardzo silne bóle. Trafi do szpitala i tam okaże się, że straciła dziecko! Czy w tej sytuacji odwoła ślub? A może nastolatkowie i tak się pobiorą? Tego dowiemy się wkrótce!

Jakub Kucner zapowiada romans w serialu! O Rafała walczą dwie dziewczyny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jaki dziadek taki wnuczek (gość)

    Nie tak miało byś ! że Lilka straci dziecko a ślubu może nie być. Myślałem że historia lubi się powtarzać i Mateusz pójdzie w ślady dziadka i ożeni się z Lilką i zaopiekuje się dzieckiem tak jak jego dziadek Ś.P.Lucjan przygarnął Barbarę.

    25.03.2020 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×