"M jak miłość" odcinek 1509. Mateusz pobity przez gwałciciela Lilki! Kto obroni dziewczynę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1509. odcinku serialu "M jak miłość" Mateusz spróbuje obronić ukochaną Lilkę przed gwałcicielem! Czy sam stanie się ofiarą bandyty? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1509. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Gwałciciel Daniel (Szymon Nygard) nie odpuści i znów zaatakuję Lilkę (Monika Mielnicka)! Mężczyzna będzie chciał raz na zawsze uciszyć dziewczynę, aby nikt nie dowiedział się, co zrobił. Czy jego plan się powiedzie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Barbara nigdy nie dowie się o gwałcie Lilki! Dlaczego rodzina nie powie jej prawdy?Zobacz więcej

W 1509. odcinku serialu "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) ruszy na ratunek ukochanej! Bandyta będzie jednak od niego o wiele silniejszy... Powali Mostowiaka na ziemię i zacznie okładać go pięściami! Ten moment postanowi wykorzystać Lilka, która wybiegnie na zewnątrz, aby wezwać pomoc.

- Na pomoc… Błagam, niech mi pan pomoże! - zacznie wrzeszczeć dziewczyna. Na całe szczęście w pobliżu będzie Andrzejek (Tomasz Oświeciński)! Tym razem to Daniel będzie bez szans... Gdy gwałciciel będzie obezwładniony, okaże się, że Lilka ma bardzo silne bóle brzucha...

Dziewczyna trafi do szpitala. Okaże się, że poroniła... Jak te traumatyczne doświadczenia wpłyną na jej przyszłość z Mateuszem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×