"M jak miłość" odcinek 1511. Asia zaczyna pracę w bistro! Jak poradzi sobie pierwszego dnia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1511. odcinku "M jak miłość" Asia rozpocznie pracę w bistro Kingi. Już pierwszego dnia nie wszystko będzie szło po jej myśli... Uda jej się uratować sytuację? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1511. w poniedziałek, 20.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wpadce z nianią, Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) postanowiła zostać w domu z dziećmi i sama się nimi zająć. Musiała jednak znaleźć zastępstwo w bistro, więc od razu pomyślała o Asi (Barbara Kurdej-Szatan), która straciła pracę. Chodakowska była zachwycona tą propozycją!

Michał znowu wyzna Asi miłość! Tym razem zostanie przyjęty?Zobacz więcej

W 1511. odcinku "M jak miłość" nadejdzie pierwszy dzień Asi w pracy. Będzie bardzo zdenerwowana, ale będzie mogła liczyć na wsparcie Wojtka (Feliks Matecki) i Michała (Paweł Deląg), zaś Kinga przywita ją w swoim lokalu bardzo serdecznie. Szybko okaże się, że Chodakowska niepotrzebnie się stresowała, bo jej wszystkie pomysły od razu zostaną zaakceptowane.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tego dnia odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez wychowawcę Lenki (Marysia Głowacka), Kordiana (Marek Braun). Niestety w ostatniej chwili główna gwiazda tej imprezy wycofa się! Asia zostanie postawiona w trudnej sytuacji, ale Wojtek zaproponuje jej, by to ona zaśpiewała dla zebranych gości! Będzie to świetny pomysł i Asia udowodni, że jest urodzoną menadżerką!

Marta powie Barbarze o swojej chorobie! Mostowiakowa straci kolejną córkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×