"M jak miłość" odcinek 1511. Barbara chce pocieszyć Joasię! Co jej doradzi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1511. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara postanowi dać Joasi kilka życiowych rad. Czy Chodakowska posłucha mądrej seniorki i weźmie życie we własne ręce? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1511. w poniedziałek, 20.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) straciła pracę i musi teraz całkowicie przemeblować swoje życie. Kobieta ma za sobą wiele ciężkich doświadczeń, więc nie będzie to zadanie łatwe. Na całe szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie bliskich!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Lilka i Mateusz jednak wezmą ślub! Nie zaproszą rodziny na uroczystość?Zobacz więcej

W 1511. odcinku serialu "M jak miłość" do jej domu przyjedzie z Grabiny Barbara (Teresa Lipowska) z torbą swoich pysznych pierogów. Będzie chciała podnieść Joasię na duchu i dowiedzieć się, jak się trzyma. - Musisz jakoś ułożyć sobie życie - powie na wstępie.

Nie pogniewasz się, jeśli coś ci powiem? Uważam, że powinnaś w końcu trochę pomyśleć o sobie! Zosia ma już swoje życie, za chwilę Wojtek też wyfrunie z domu. Nawet się nie obejrzysz, kiedy... Pomyśl o swoim życiu. Ono tak szybko mija... Żebyś potem nie miała do siebie żalu, że nie skorzystałaś z jakiejś szansy, że coś odpuściłaś

Chodakowska przez chwilę będzie chciała protestować, ale prawda płynąca z ust seniorki, zdecydowanie da jej do myślenia. Czy bohaterka "M jak miłość" postanowi zmienić swoje życie? Czy znajdzie prawdziwą miłość? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×