"M jak miłość" odcinek 1511. Uciekająca Panna Młoda wpadnie w ramiona Pawła! Zduński znajdzie nową miłość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1511. odcinku serialu "M jak miłość" na drodze Pawła niespodziewanie stanie bardzo atrakcyjna dziewczyna w sukni ślubnej! Czy będzie to początek nowego romansu? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1511. w poniedziałek, 20.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości. Każdy z jego związków prędzej czy później kończy się porażką... Czy kiedyś uda mu się znaleźć tę jedyną?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga zażąda rozwodu! Nie zniesie wyjazdu męża! Zobacz więcej

W 1511. odcinku serialu "M jak miłość" Zduński będzie spokojnie jechał samochodem, gdy nagle pod koła wyskoczy mu... atrakcyjna dziewczyna w sukni ślubnej (w tej roli Dominika Kachlik)! Paweł w ostatniej chwili wyhamuje auto i spyta ją, czy potrzebuje pomocy. Spanikowana Panna Młoda od razu wskoczy do jego samochodu.

Okaże się, że nowa znajoma Zduńskiego, młoda i atrakcyjna Franka, uciekła od narzeczonego, z który jej ojciec chce wyswatać ją dla pieniędzy. Przejęty jej historią Paweł zaprosi ją do swojego mieszkania i pożyczy jej ubrania Basi (Gabriela Raczyńska). - Porządny z ciebie facet... Aż cud, że się taki uchowałeś! Myślałam, że ten gatunek już dawno wyginął wraz z dinozaurami… - podziękuje mu.

Lilka zniknie tuż przed ślubem! Mateusz zmusi ją do zamążpójścia?!Zobacz więcej

Jakiś czas później Franka po raz kolejny odwiedzi Pawła. Zwróci mu pożyczone ubrania, a także zdradzi, że właśnie ukradła ojcu 30 tysięcy złotych, które przeznaczy na dobry start w nowe życie. W podzięce za pomoc podaruje Zduńskiemu... złote obrączki!

Paweł będzie zafascynowany nową znajomą! Czy między nim a Franką już wkrótce zaiskrzy? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×