"M jak miłość" odcinek 1512. Lilka i Mateusz jednak wezmą ślub! Nie zaproszą rodziny na uroczystość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1512. odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz wezmą ślub! Mostowiak okłamie rodzinę i powie im, że został mężem Lilki dopiero po fakcie! Jak zareagują? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1512. we wtorek, 21.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedługo sytuacja Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała) całkowicie się zmieni! Dziewczyna straci dziecko, a gwałciciel zostanie złapany... Mimo to nie zmienią zdania i jednak postanowią wziąć ślub!

Gwałciciel znowu zaatakuje Lilkę! Dziewczyna straci dziecko?!Zobacz więcej

W 1512. odcinku "M jak miłość" nastolatkowie okłamią swoje rodziny, że wybierają się na imprezę sylwestrową do kolegi. Tak naprawdę udadzą się do Urzędu Stanu Cywilnego! Towarzyszyć im będą Ewka (Jowita Chwałek), Mikołaj (Jan Przanowski) i Ala (Alicja Ostolska).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Lilka jednak wciąż będzie mieć wątpliwości, czy dobrze robią, biorąc ślub w tajemnicy przed bliskimi. W dodatku Ala da Mikołajowi jointa i upalony chłopak nie będzie mógł być świadkiem na ślubie! W końcu Mostowiakowi uda się przekonać Lilkę do ślubu, a Mikołaja zastąpi Ala.

Jeszcze tego samego dnia małżonkowie poinformują Barbarę (Teresa Lipowska), Rogowskich (Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa) i Martę (Dominika Ostałowska), że wzięli ślub. Marysi się to nie spodoba i od razu uzna, że Marek (Kacper Kuszewski) się wścieknie. Z kolei Basia będzie w pełni popierać decyzję młodych.

Czy to małżeństwo przetrwa?

Olek i Aneta jednak wezmą ślub w więzieniu! Nie będą mogli być razem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marcn (gość)

  Maiwa Marcn Majoa ☺ Cukierniczych Ciekawią

  08.04.2020 14:11
 • jaga_1994 (gość)

  ja bardzo lubię ten serial... oglądam go od małego dziecka i wciągają mnie niektóre wątki, a co do aktorów to po prostu ich praca

  06.04.2020 22:50
 • Gość (gość)

  Ludzie spójrzcie się na siebie jak wyglądacie i jakie wy rzeczy piszecie tutaj jak nie lubicie oglądać serlali to po hu... Takie rzeczy wypisywać tutaj, Nie lubisz to nie oglądaj proste i logiczne, To ich zawód jest i ich praca tak jak wy pracujecie tak jak oni pracują, Pozdrawiam a na takie komentarze to żenujące jest.

  05.04.2020 16:32
 • Żuninio (gość)

  Jebać ich wszystkich tych beznadziejnych aktorów. Ale jedna rzecz: Powiedzcie Magdzie ze bym ją wyjebał w dupsko 👌👌

  04.04.2020 17:52
 • Urszula Sienkiewicz (gość)

  Ja w aktorach widzę ludzi, którzy tak jak ja pracują, borykają się z takimi samymi problemami jak ja. Zawód to zawód i niech każdy zagląda do swego GARNKAbo jak zaczniemy mieszać w cudzych to przypalimy i nikt się nie najje i zmarnowany czas. SZANUJMY KAŻDEGO CZŁOWIEKA I CZAS. AKTORZY DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TO ŻE JESTEŚCIE GOŚĆMI W MOIM DOMU. POZDRAWIAM

  03.04.2020 22:29
 • Mąka paka (gość)

  Popołudniu loloolookfjhv

  03.04.2020 20:01
 • Slawob. (gość)

  Wyj..ane mam na ten serial i tych wszystkich aktorów,pokażcie coś normalnego.

  03.04.2020 17:39
 • ola jdcodjvofkjovnhfcjovjnfhcia (gość)

  jpckjndoc jpdjnvdokvjn dovjnifvpofn nvofkjnv fjpvk jonfjk vofkjonvjfkpoj siebie do ndockndkkvdonvj djonvnjdojcn nbfkojvni fv kpfjonvjkfpkojnfdvkpijf donvjkpf odvkpkdmvkpfkmnv pfkmv nfkp dojcdpkvjndjvojnfd jvon vjpfkjonvfjkpvjonf v jkofjnvfkovnifjkvpkonfvhjkpfjonvfjkpvkjonfdovjokfdkjnv kcpvjondvjdjonv

  03.04.2020 16:12
 • Lumix (gość)

  Oj ludzie o co chodzi$$$$$$

  30.03.2020 20:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×