"M jak miłość" odcinek 1512. Łukasz i Aga jednak będą razem? Spędzą razem romantycznego Sylwestra [CO SIĘ WYDARZY]

W 1512. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz i Aga spędzą razem sylwestrowy wieczór i po raz kolejny bardzo się do siebie zbliżą! Czy zdecydują się na poważny związek? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1512. we wtorek, 21.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Katia (Joanna Jarmołowicz) postawiła związać się z Igorem (Oleg Bakhrutdinov) i wyjechała z nim do Gruzji, zabierając ze sobą dziecko... Co zrobi Łukasz (Jakub Józefowicz) w obliczu takiego obrotu spraw?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Lilka i Mateusz jednak wezmą ślub! Nie zaproszą rodziny na uroczystość?Zobacz więcej

W ostatnich tygodniach chłopak bardzo zbliżył się do Agi (Ina Sobala), ale dziewczyna obawia się, że nie traktuje on ich uczucia poważnie. W 1512. odcinku serialu "M jak miłość" nastąpi jednak kolejny przełom w ich relacji.

W Sylwestra Aga wyzna Łukaszowi, że końcówka roku jest dla niej strasznie przygnębiająca. Stwierdzi, że nawet jej matka Teresa (Joanna Sydor) ma bardziej udane życie miłosne od niej. Wojciechowski postanowi ją pocieszyć i zabierze ją na spacer nad Wisłą.

Kinga dowie się, że Piotrek wyjeżdża do Stanów z inną kobietą! Będzie w szoku!Zobacz więcej

W pewnym momencie syn Marty (Dominika Ostałowska) zacznie namiętnie całować Agę! Ta początkowo go odtrąci, ale zaraz potem odwzajemni pocałunek. Para spędzi sylwestrowy wieczór w mieszkaniu dziewczyny i wspólnie powita nowy roku. Czy teraz już będą razem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×