"M jak miłość" odcinek 1512. Rodzina potępi ślub Lilki i Mateusza! Tylko Basia ich poprze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1512. odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz wyznają rodzinie, że właśnie zostali małżeństwem! Jak oni na to zareagują? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1512. we wtorek, 21.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) zdecydują, że i tak chcą wziąć ślub, mimo że dziewczyna nie jest już w ciąży. Postanowią jednak zrobić to w tajemnicy i nie powiedzą o niczym rodzinie...

Lilka i Mateusz jednak wezmą ślub! Nie zaproszą rodziny na uroczystość?Zobacz więcej

W 1512. odcinku "M jak miłość" zostaną małżeństwem i wrócą do Grabiny. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Marta (Dominika Ostałowska) i Basia (Teresa Lipowska) zdziwią się, gdy ich zobaczą, bo wcześniej mówili, że spędzą całego sylwestra u kolegi, a poza tym będą ubrani w stroje ślubne!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

- Zmiana planów! Dzisiaj chcemy być tutaj, z wami... Wzięliśmy ślub! - krzykną młodzi na powitanie. Marysia od razu się załamie i wyrażając wątpliwości co do tej decyzji rzuci tylko: - Twój ojciec znowu wpadnie w szał!

Młodą parę poprze jednak Basia, która wzniesie za Lilkę i Mateusza toast. - Jedno jest pewne: wszyscy już na zawsze zapamiętamy tegorocznego sylwestra - oznajmi.

Czy rodzina w końcu zaakceptuje tę decyzję, a młodzi będą szczęśliwi?

Olek będzie chciał popełnić samobójstwo w areszcie! Uratuje go Aneta?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×