"M jak miłość" odcinek 1514. Aneta załatwi wszystkie formalności dotyczące ślubu! Olek jednak nie będzie chciał się z nią ożenić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1514. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Aneta załatwiła wszystkie formalności, by wziąć ślub z przebywającym w areszcie Olku. Zrobi to jednak bez jego wiedzy... Chodakowski nie zgodzi się na to? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1514. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) trafił do aresztu i jest kompletnie załamany. Na szczęście wciąż może liczyć na wsparcie ze strony Anety (Ilona Janyst). Co jeszcze wymyśli Kryńska?

Lilka i Mateusz jednak wezmą ślub! Nie zaproszą rodziny na uroczystość?Zobacz więcej

Okaże się, że Aneta chce doprowadzić do swojego ślubu z Olkiem, choćby w areszcie. W 1514. odcinku "M jak miłość" uda się do USC, by załatwić wszelkie formalności, ale szybko okaże się, że nie może tego zrobić bez wiedzy narzeczonego!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wtedy do akcji wkroczy Iza (Adriana Kalska), która znajdzie sukienkę Kryńskiej i wszystkiego się domyśli. Pojedzie z Anetą do prokuratora jako jej przyszła świadkowa i uda im się przekonać go do wydania pozwolenia na ślub oraz zgody na widzenie Izy z Olkiem.

Jak Chodakowski zareaguje, gdy dowie się, że bierze ślub? Przystanie na plan Anety?

Michał znowu wyzna Asi miłość! Tym razem zostanie przyjęty?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×