"M jak miłość" odcinek 1514. Aneta złamie prawo dla Olka! Też wyląduje w więzieniu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1514. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Aneta jest gotowa na wszystko, by ratować Olka! Posunie się nawet do przestępstwa! Co zrobi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1514. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) nawet na chwilę nie przestała wspierać Olka (Maurycy Popiel), który wciąż przebywa w areszcie śledczym. W końcu okaże się, że Kryńska ma plan, jak uratować ukochanego...

Marcin chce wyswatać Jakuba! Kto będzie kandydatką idealną?Zobacz więcej

W 1514. odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie załatwiać swój ślub z Olkiem. Nic mu jednak o tym nie powie i spróbuje zrobić wszystko w tajemnicy przed nim. Okaże się to jednak niemożliwe! - Proszę pani... Związek małżeński trzeba zawrzeć świadomie i dobrowolnie - usłyszy od urzędniczki.

W końcu o planach Anety dowie się Iza (Adriana Kalska), która zapyta ją, dlaczego tak jej zależy na tym ślubie. -Znam go. Na niego działa tylko jedno: trzeba go postawić pod ścianą, dopiero wtedy zaskoczy! - wytłumaczy jej zdeterminowana Kryńska.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Początkowe trudności z urzędniczką nie powstrzymają jednak Anety, więc ta... sfałszuje podpis Olka na dokumentach! Czy wyjdzie to na jaw i ukochana Chodakowskiego będzie miała problemy?

Asia odda Wojtka pod opiekę Michała? Nie daje sobie sama rady...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×