"M jak miłość" odcinek 1514. Asia odda Wojtka pod opiekę Michała? Nie daje sobie sama rady... [CO SIĘ WYDARZY]

Asi będzie bardzo trudno pogodzić pracę w bistro z wychowywaniem syna. W 1514. odcinku serialu "M jak miłość" Michał zaoferuje jej pomoc? Czy Chodakowska przyjmie jego propozycję? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1514. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zaczęła pracę jako menadżerka w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Szybko przekona się jednak, że praca w gastronomii wcale nie jest taka łatwa. Czy uda jej się ze wszystkim poradzić?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Iza odwiedzi Olka w więzieniu! Zmotywuje go do dalszej walki?Zobacz więcej

W 1514. odcinku serialu "M jak miłość" Joasia będzie już bardzo zmęczona... Ciężko jej będzie opiekować się nastoletnim Wojtkiem (Feliks Matecki) i jednocześnie zostawać do późnych godzin wieczornych w bistro. Swoją pomoc zaoferuje jej wtedy Michał (Paweł Deląg).

Zaoferuje Joasi, że może zająć się jej synem. Obieca zarazem, że będzie traktował go ja własne dziecko. Wojtek będzie tym zachwycony, ale Asia ostudzi ich entuzjazm. Nie zgodzi się, aby Michał był dla jej syna przybranym tatą. To jednak dla niej za wiele.

Wojtek namówi jednak sąsiada, by się nie poddawał i walczył o miłość Asi. Czy Chodakowska w końcu ulegnie? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, oglądajcie koniecznie nowe odcinki "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×