"M jak miłość" odcinek 1514. Igor nie pozwala Łukaszowi na kontakty z córką! Wojciechowski będzie załamany swoim pobytem w Gruzji [CO SIĘ WYDARZY]

W 1514. odcinku "M jak miłość" Łukasz wróci z Gruzji. Niestety będzie zawiedziony swoją wizytą u córki, a wszystko przez Igora... Nie pozwala im na kontakty? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1514. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Katia (Joanna Jarmołowicz) wyjechała z córką i Igorem (Ali Bahrudinov) do Gruzji. Początkowo Łukasz (Jakub Józefowicz) był tym faktem załamany, ale w końcu się z tym pogodził i jest w stałym kontakcie z byłą ukochaną. Zdecyduje się też odwiedzić córkę.

Aneta złamie prawo dla Olka! Też wyląduje w więzieniu? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1514. odcinku "M jak miłość" Łukasz wróci z Gruzji i spotka się z Agą (Ina Sobala). Będzie załamany swoją wizytą u córki i opowie jej, że Igor nie pozwalał mu zajmować się małą Natalią i nawet na chwilę nie zostawił ich samych. Nie będzie mógł pogodzić się z faktem, że ten mężczyzna ma kontakt z jego dzieckiem.

- Przez ten cały czas może ze dwa, trzy razy miałem córkę na rękach! Nigdy nie byłem z nią sam, zawsze stał nade mną ten palant… z tą swoją zakazaną mordą... Wkurza mnie, że taki ćwok będzie wychowywał moje dziecko! - wyżali się.

Czy Łukasz spróbuje walczyć z Igorem? Będzie mógł wychowywać Natalię?

Asia odda Wojtka pod opiekę Michała? Nie daje sobie sama rady...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Grubas ownia (gość)

    Wow ale emocje, zaraz się po sikam.

    08.05.2020 08:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×