"M jak miłość" odcinek 1514. Marcin chce wyswatać Jakuba! Kto będzie kandydatką idealną? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1514. odcinku "M jak miłość" Marcin postanowi znaleźć Jakubowi dziewczynę. Z kim będzie chciał go wyswatać? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1514. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) od niedawna znów przyjaźni się z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski). Pracują nawet razem w agencji detektywistycznej. Teraz Chodakowski postanowi wtrącić się w życie prywatne przyjaciela...

Olek będzie chciał popełnić samobójstwo w areszcie! Uratuje go Aneta?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin spędza też dużo czasu z sekretarką, Olą Łęcką (Katarzyna Mosek). W 1514. odcinku "M jak miłość" Chodakowski jeszcze bardziej się z nią zaprzyjaźni. Uzna, że to taka fajna dziewczyna i potrzebuje jakiegoś porządnego partnera, który ją uszczęśliwi. Szybko przyjdzie mu do głowy, że Jakub również jest samotny, W końcu uzna, że najlepiej będzie, jeśli ich wyswata!

Co oni na to? Spodoba im się ten pomysł?

Sonia umówi się na randkę z Leonem! Dlaczego to zrobi? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    uważam że Marcin nie powinien Swatać Jakuba i Oli chociażby dlatego że każdy nawet najbardziej samotny człowiek powinien zakochać się sam dlatego że wtedy taki związek ma większą szansę na powodzenie i na szczęśliwi finał. Ja nie twierdzę że Jakub Nie pasuje do Oli ale to oni powinni się w swoim tempie w sobie zakochać i być razem i nie potrzebują w tej kwestii pomocy a Marcin Ma ważniejsze sprawy brata w wiezieniu i walkę o niego a nie zajmowanie się czyimś życiem.

    15.04.2020 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×