"M jak miłość" odcinek 1514. Olek już nigdy nie będzie lekarzem? Ta myśl zupełnie go załamie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1514. odcinku "M jak miłość" Olek będzie miał kolejny powód do zmartwień. Nawet jeśli wyjdzie z więzienia, to nigdy nie wróci do zawodu? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1514. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) wciąż boi się, że prokurator coś na niego znajdzie i zostanie w więzieniu przez kilka dobrych lat. Teraz jednak zacznie się martwić tym, co się wydarzy, jeśli wyjdzie z aresztu!

Marcin chce wyswatać Jakuba! Kto będzie kandydatką idealną?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1514. odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) odwiedzi brata i spróbuje zająć jego myśli czymś innym. Zacznie mu opowiadać o Izie (Adriana Kalska) i dzieciach, ale szybko zauważy, że Olek w ogóle go nie słucha, tylko czymś się martwi. W końcu młodszy Chodakowski wyzna, że już pogodził się z tym, że może pójść siedzieć, ale boli go to, że już nie będzie lekarzem...

- Jak wyjdę, nie będę mógł wrócić do zawodu, nikt mnie nie zatrudni. Nikt nie zaufa lekarzowi, który ma na koncie zabójstwo. To koniec. Koniec kariery, koniec wszystkiego - powie załamany.

Marcin zacznie mu tłumaczyć, że to nie jest najważniejsze, bo przecież ma rodzinę i Anetę (Ilona Janyst), którzy zawsze będą przy nim. Niestety sytuacja Olka pogorszy się, bo jeszcze w tym samym odcinku zostanie wyznaczony termin pierwszej rozprawy, co oznacza, że prokurator znalazł jakieś dowody przeciwko Chodakowskiemu... Co z tego wyniknie? Tego dowiemy się wkrótce!

Asia odda Wojtka pod opiekę Michała? Nie daje sobie sama rady...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×