"M jak miłość" odcinek 1517. Franka zrobi z Pawła kryminalistę! Zduński da się wplątać w poważne kłopoty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1517. odcinku serialu "M jak miłość" Franka sprowadzi na Pawła niezłe problemy! Co tym razem wymyśli "uciekająca panna młoda"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1517. w poniedziałek, 11.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Paweł (Rafał Mroczek) poznał Frankę (Dominika Kachlik), uciekającą pannę młodą, która poprosiła go o przysługę. Przebojowa dziewczyna nie zamierza dać o sobie zapomnieć! Co jeszcze wymyśli?

Leszek zginie w górach?! Joasia będzie miała bardzo złe przeczuciaZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1517, odcinku serialu "M jak miłość" Franka znajdzie się na celowniku policji, gdy jej były narzeczony oskarży ją o kradzież. Żeby uniknąć więzienia, dziewczyna postanowi oddać zabrane pieniądze. Nie będzie jednak chciała sama spotykać się z Brzeskim (Jarosław Witaszczyk) i poprosi Pawła, aby jej towarzyszył.

Zduński będzie miał mieszane uczucia, ale da się omotać France i na wszystko się zgodzi. W trakcie spotkania dziewczyna przedstawi go jako... byłego kryminalistę, który niedawno wyszedł z więzienia! Doda, że kiedyś łączył ich gorący romans, którego jej ojciec nigdy nie chciał zaakceptować.

Paweł momentalnie zrozumie, że dał się wpuścić w niezły kanał! Były narzeczony Franki z pewnością mu teraz nie odpuści!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×