"M jak miłość" odcinek 1517. Olek będzie chciał popełnić samobójstwo w areszcie! Uratuje go Aneta? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1517. odcinku "M jak miłość" Olek zacznie planować swoje samobójstwo. Zbierze lekarstwa i zacznie pisać list pożegnalny. Coś go jednak powstrzyma... Co? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1517. w poniedziałek, 11.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Aneta (Ilona Janyst) zacznie załatwiać wszystkie formalności dotyczące ślubu. Tymczasem Olek (Maurycy Popiel) będzie coraz bardziej załamany i podejmie ostateczną decyzję o swoich dalszych losach...

Aneta załatwi wszystkie formalności dotyczące ślubu! Olek jednak nie będzie chciał się z nią ożenić?Zobacz więcej

W 1517. odcinku "M jak miłość", kilka godzin przed pierwszą rozprawą Olka, Aneta spotka się z urzędniczką i wymusi na niej szybki ślub. Wmówi jej, że jest w zagrożonej ciąży i może w każdej chwili urodzić. Kobieta ulegnie i zapyta ją, jak termin ją interesuje. - Muszę wziąć ten ślub dzisiaj. To sprawa życia i śmierci - usłyszy w odpowiedzi.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Słowa Anety nie będą przesadą, bo w tym samym czasie Olek będzie planował swoje samobójstwo! Okaże się, że zbierał lekarstwa, które dostawał od psychiatry... Zacznie też pisać list pożegnalny do Anety, gdy w jego celi pojawi się dyrektor aresztu i powiadomi go, że za kilka godzin odbędzie się jego ślub!

Okaże się, że Aneta wszystko załatwiła, a nawet podrobiła podpis ukochanego na zgodzie na ślub. Kiedy Olek wreszcie ją zobaczy, będzie jej bardzo wdzięczny. - Ciesz się, że jestem za kratkami i nie mogę zwiać - zażartuje, ale potem doda już na poważnie: - Jestem ci wdzięczny, bo... uratowałaś mi życie.

Czy ślub doda Olkowi sił do walki?

Iza odwiedzi Olka w więzieniu! Zmotywuje go do dalszej walki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×