"M jak miłość" odcinek 1517. Szokująca propozycja Gryca! Kamil odpuści Olkowi, jeśli Andrzej odda mu Magdę?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1517. odcinku "M jak miłość" Andrzej odkryje, że Kamil jest najgorszym przeciwnikiem, którego musi pokonać, by pomóc Olkowi. Magda w końcu zapyta Gryca, czy w tym starciu chodzi o nią... Co z tego wyniknie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1517. w poniedziałek, 11.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Marcin Bosak) postanowił zrobić wszystko, by morderca Artura (Tomasz Ciachorowski) trafił za kratki. Nie przejmuje się nawet tym, że może przez to stracić Magdę (Anna Mucha), która nie może wybaczyć mu, że przez niego Olek (Maurycy Popiel) może pójść siedzieć...

Aga chce na zawsze opuścić Warszawę! Łukasz też wyjedzie?! Zobacz więcej

W 1517. odcinku "M jak miłość" bliscy Olka oraz Kamil spotkają się w sądzie. Budzyński (Krystian Wieczorek) szybko zorientuje się, że jego najtrudniejszym przeciwnikiem podczas procesu będzie właśnie Gryc, któremu zależy nie tylko na tym, by Olek trafił do więzienia, a także na pokonaniu mężczyzny, który związał się z Magdą.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Później Magda postanowi wyjaśnić sprawę, więc zapyta Kamila wprost, czy jest tak ostry w starciu z Andrzejem, bo jest jej mężem. W odpowiedzi Gryc powie, że może trochę odpuścić i zmieni podejście, jeśli Budzyńska... umówi się z nim na kolację!

Jak Magda zareaguje na tę propozycję? Zrobi wszystko, by pomóc Olkowi czy wścieknie się na Kamila?

Ala nie zdobędzie serca Rafała? "Nie zadaję się z dzieciakami, tylko z kobietami!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×