"M jak miłość" odcinek 1518. Aga chce na zawsze opuścić Warszawę! Łukasz też wyjedzie?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1518. odcinku "M jak miłość" Aga postanowi opuścić bistro i wyjechać z Warszawy. Tymczasem Łukasz też wyjedzie na kilka dni i będzie miał nadzieję, że jego kochanka będzie na niego czekać... Aga zmieni zdanie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1518. we wtorek, 12.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aga (Ina Sobala) jest w dziwnej relacji z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Wojciechowski przychodzi do niej jak czegoś potrzebuje i jak chce się wyżalić. Mami ją też obietnicami jak wiele dla niego znaczy...

Sonia umówi się na randkę z Leonem! Dlaczego to zrobi? Zobacz więcej

W 1518. odcinku "M jak miłość" Aga uzna, ze musi coś zmienić w swoim życiu. Przedyskutuje to z Kingą (Katarzyna Cichopek-Hakiel), a potem oznajmi Asi (Barbara Kurdej-Szatan), że chce wyjechać z Warszawy. Chodakowska będzie ją bardzo wspierać w tej decyzji. - Jedź! I życzę ci z całego serca, żebyś rozwinęła skrzydła i pofrunęła tam, dokąd tylko chcesz - powie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tymczasem Łukasz zjawi się w bistro i poinformuje Agę, że musi wyjechać na kilka dni na szkolenie, ale szybko wróci i liczy na spotkanie. - Obiecaj mi, że się ze mną spotkasz. Bardzo mi na tym zależy - powie, nie wiedząc, że ta chce również zniknąć z Warszawy. Potem Wojciechowski ją przytuli, a wtedy Aga zacznie zastanawiać się, czy na pewno powinna wyjechać... Jaką decyzję podejmie?

Olek będzie chciał popełnić samobójstwo w areszcie! Uratuje go Aneta?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×