"M jak miłość" odcinek 1518. Ala nie zdobędzie serca policjanta Rafała? "Nie zadaję się z dzieciakami, tylko z kobietami!" [CO SIĘ WYDARZY]

W 1518. odcinku serialu "M jak miłość" Ala zacznie nachalnie podrywać Rafała! Czy policjant zdoła uwolnić się od niechcianej adoratorki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1518. we wtorek, 12.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Przebojowa Ala (Alicja Ostolska) niedawno wprowadziła się do Lipnicy i teraz robi wszystko, aby zabić nudę, która męczy ją odkąd wyprowadziła się z wielkiego miasta. Co wymyśli nastolatka?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Sonia umówi się na randkę z Leonem! Dlaczego to zrobi? Zobacz więcej

Postanowi uwieść Rafała (Jakub Kucner), najprzystojniejszego faceta w okolicy, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny! W 1518. odcinku "M jak miłość" Ala zagada do niego i poprosi, aby wygłosił dla harcerzy pogadankę na temat bezpieczeństwa. Policjant wyczuje podstęp i powie jej, że powinna napisać w tej sprawie oficjalnego maila, a następnie utnie rozmowę.

Dziewczyna nie da się tak łatwo spławić i uda się na jogging w okolicy jego domu, licząc na to, że go tam spotka. Gdy tylko go zobaczy, zacznie udawać kontuzję i poprosi go o pomoc! Stadnicki będzie zirytowany całą sytuacją i postanowi postawić sprawę jasno. - Nie zadaję się dzieciakami, tylko z kobietami! - oznajmi Ali.

Czy siostrzenica proboszcza (Maciej Damięcki) odpuści sobie amory? A może urażona duma sprawi, że zacznie starać się jeszcze bardziej? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×