"M jak miłość" odcinek 1518. Sonia umówi się na randkę z Leonem! Dlaczego to zrobi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1518. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Sonia w końcu uległa i umówiła się na randkę z Leonem. Dlaczego zmieniła zdanie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1518. we wtorek, 12.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy grabarz z Lipnicy zakochał się w Soni (Barbara Wypych) i robi wszystko, by ją poderwać. Choć nie ma u niej żadnych szans, to Janek (Tomas Kollarik) i tak jest zazdrosny...

Lilka i Mateusz jednak wezmą ślub! Nie zaproszą rodziny na uroczystość?Zobacz więcej

W 1515. odcinku "M jak miłość" Leon (Dariusz Toczek) nie podda się i odwiedzi Sonię w pracy, by wręczyć jej bukiet róż. Morawski będzie wściekły i zrobi wszystko, by konkurenta zniechęcić. - Utrudnia nam pan pracę! Jak pan będzie dalej nachodził koleżankę, to inaczej sobie pogadamy - powie mu. Niedługo później Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zasugeruje Rafałowi (Jakub Kucner), że Leon jest poszukiwany przez policję, ale koniec końców postanowi działać sama. Dlatego uwięzi grabarza na zapleczu swojego sklepu!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Leon postanowi wykorzystać tę sytuację i zaproponuje Soni układ - on nie wniesie oskarżenia przeciwko jej ciotce, a ona się z nim umówi. Policjantka się zgodzi i w 1518. odcinku "M jak miłość" wybierze się z nim na kawę! Czy przekona się do Leona?

Olek będzie chciał popełnić samobójstwo w areszcie! Uratuje go Aneta?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×