"M jak miłość" odcinek 1519. Ala ukradnie Rafałowi odznakę, aby zwrócić na siebie uwagę! Jak zareaguje policjant? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1519. odcinku serialu "M jak miłość" Ala ukradnie Rafałowi policyjną odznakę! Zrobi wszystko, aby przystojny funkcjonariusz zwróciła na nią uwagę. Czy w końcu osiągnie swój cel? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1519. w poniedziałek, 18.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ala (Alicja Ostolska), siostrzenica proboszcza (Maciej Damięcki), trochę nudzi się na prowincji. Aby dodać swojemu życiu nieco pikanterii, postanowi poderwać najprzystojniejszego faceta w okolicy, policjanta Rafała (Jakub Kucner). Czy jej się uda?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Andrzej trafi do szpitala przez intrygę Anki! Co mu będzie?Zobacz więcej

W 1519. odcinku serialu "M jak miłość" nastolatka będzie podłamana, ponieważ wszystkie jej próby zbliżenia się do Rafała zakończą się totalnym niepowodzeniem... Postanowi jednak spróbować jeszcze raz. Wykradnie mu odznakę, licząc na to, że ten sposób przyciągnie jego uwagę.

Policjant szybko zorientuje się, że nie ma przy sobie legitymacji służbowej. Najpierw pomyśli, że ją zgubił, ale w pewnym momencie Sonia (Barbara Wypych) zasugeruje mu, że ktoś mógł mu ją podwędzić. Rafał od razu domyśli się, że za wszystkim stoi Ala i postanowi z nią pogadać.

Soni spodoba się randka z Leonem! Rzuci dla niego Janka? Zobacz więcej

Mężczyzna urządzi jej niezłą awanturę! Zacznie na nią krzyczeć i zarzuci jej skrajną nieodpowiedzialność. Załamana dziewczyna wybiegnie z łzami w oczach... Jakiś czas później Rafał zacznie jednak żałować, że tak ostro potratował nastolatkę. Czy ostatecznie postanowi dać im szansę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×