"M jak miłość" odcinek 1519. Anka będzie udawała żonę Andrzeja! Magda w końcu straci cierpliwość... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1519. odcinku "M jak miłość" Anka znowu będzie mieszać. Kiedy Andrzej trafi do szpitala, ta poda się za jego żonę! Magda będzie wściekła i w końcu straci cierpliwość! Co zrobi? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1519. w poniedziałek, 18.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Anka (Weronika Rosati) nadal chce zdobyć Andrzeja (Krystian Wieczorek), mimo że pogodziła się z Magdą (Anna Mucha). Wkrótce wymyśli pewną intrygę, która skończy się niespodziewanie...

Modry w niebezpieczeństwie? Rogowski zauważy coś niepokojącego... Zobacz więcej

W 1519. odcinku "M jak miłość" podstępem zwabi Andrzeja do swojego mieszkania. Ten nie będzie czuł się najlepiej, ale w końcu odwiedzi byłą kochankę. Tylko przez awanturę z Kamilem i intrygę Anki, nagle poczuje skok ciśnienia i osunie się na podłogę!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Trafi do szpitala, a Waszkiewicz pojedzie tam razem z nim. By dowiedzieć się czegoś o jego stanie zdrowia, poda się za jego żonę. Niedługo później na miejscu pojawi się Magda i usłyszy, że pielęgniarki mówią do Anki jak do żony Budzyńskiego! Tego będzie już dla niej za wiele! W końcu dobitnie powie jej, że nie ma szans u jej męża. - Daj mu spokój raz na zawsze! - zażąda.

Czy Anka tym razem odpuści?

Kamil upokorzy Ankę przy Andrzeju! Wprost zasugeruje, że malarka chce zdobyć Budzyńskiego...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wera (gość)

    Czee Mam 32 lata, szukam mężczyzny w każdym wieku, z którym będę mogła spotkać się z tobą na seks. Jestem strasznie napalona ponieważ od roku jestem samotna. Nie oczekuję pomocy finansowej ani zobowiązań tylko luźnej atmosfery i higieny osobistej. Jeśli byłbyś chętny spotkać się na seks i zobaczyć więcej moich fotek odezwij się na mam tam nick Weronika88 Najlepiej dodaj mnie do znajomych na www.exslove.com.pl i napisz kiedy masz czas się spotkać i zabawić :

    12.05.2020 21:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×