"M jak miłość" odcinek 1519. Kisielowa jest ciężko chora?! Zasłabnie na próbie chóru... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1519. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia dowie się, że jej ciotka cierpi na poważną chorobę! Czy wraz z Robertem zdoła przywrócić Kisielowej wiarę w życie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1519. w poniedziałek, 18.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) nigdy nie brakowało życiowej energii! Seniorka zawsze stara się być w centrum uwagi! Jest jednak kobietą w pewnym wieku i powinna zadbać o swoje zdrowie. Czy dolega jej coś poważnego?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Staszek straci pracę! Wszystko przez jego uczucie do Krystyny...Zobacz więcej

W 1519. odcinku serialu "M jak miłość" Zofia niespodziewanie odwiedzi Sonię (Barbara Wypych) i przekaże jej całą swoją biżuterię. Policjantka od razu zacznie podejrzewać, że dziej się coś złego. Jej obawy dodatkowo spotęguje fakt, że jej ciotka kilka godzin później zasłabnie w trakcie próby kościelnego chóru.

Okaże się, że Kisielowa cierpi na cukrzycę, o czym nie poinformowała swoich bliskich... Nasilenie się dolegliwości odbierze jej chęć do życia. Zofia postanowi nawet... rozstać się z Robertem (Krzysztof Tyniec)! - Nie chcę być dla ciebie ciężarem - powie zaskoczonemu Żakowi.

Zarówno mąż, jak i kuzynka postanowią jednak zrobić wszystko, aby przywrócić Zofii dawną energię! Czy zdołają ją przekonać, że z cukrzycą da się normalnie żyć?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×