"M jak miłość" odcinek 1520. Piotrek niespodziewanie wróci z USA! Chce ratować małżeństwo z Kingą [CO SIĘ WYDARZY]

W 1520. odcinku serialu "M jak miłość" Piotrek bez zapowiedzi wróci z USA, aby spędzić trochę czasu z Kingą i dzieciakami! Co zastanie w domu? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1520. we wtorek, 19.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotrek (Marcin Mroczek) wyjechał do USA w kilkumiesięczną delegację, w której towarzyszy mu atrakcyjna Kamila (Anna Gorajska). Kolejna rozłąka z mężem jest bardzo trudna do zniesienia dla Kingi (Katarzyna Cichopek), która została sama z gromadką dzieci.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Fatalny finał wyprawy w Himalaje! Leszek zaginie w górach! Zobacz więcej

W 1520. odcinku serialu "M jak miłość" Zduńska zobaczy zdjęcia, na których jej mąż świetnie bawi się z koleżanką z pracy w trakcie wycieczki do Wielkiego Kanionu. Będzie rozgoryczona i pokaże fotografie Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Chwilę potem na Deszczową wpadną także Filarska (Hanna Mikuć) z Marszałkiem (Emilian Kamiński)!

Dyskusja o delegacji Zduńskiego szybko przerodzi się w głośną awanturę! Rodzinną sprzeczkę przerwie dopiero pojawienie się... Piotrka, który miał przerwę i chciał zrobić żonie niespodziankę! Wyzna Kindze, że tak się za nią stęsknił, że bez wahania wsiadł w samolot i ruszył w drogę do domu.

Kamil upokorzy Ankę przy Andrzeju! Wprost zasugeruje, że malarka chce zdobyć Budzyńskiego...Zobacz więcej

Przy okazji zapewni żonę, że jej nie zdradza, a na wycieczkę z Kamilą pojechał tylko dlatego, że dostali specjalne zaproszenie od firmy, z którą negocjują. Szczerze przeprosi ją także za to, że musi znosić przez niego tyle niedogodności.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×