"M jak miłość" odcinek 1520. Przesłuchanie Izy pogrąży Olka? Chodakowska zacznie mieszać się w zeznaniach... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1520. odcinku serialu "M jak miłość" Iza będzie musiała złożyć zeznania przed sądem. Czy Kamil zdoła ją złamać? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1520. we wtorek, 19.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Trwa proces Olka (Maurycy Popiel)! Wynik pojedynku dwóch świetnych adwokatów, Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Gryca (Marcin Bosak), jest całkowicie nieprzewidywalny. Czy Kamil dopnie swego i wsadzi Chodakowskiego za kratki?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil upokorzy Ankę przy Andrzeju! Wprost zasugeruje, że malarka chce zdobyć Budzyńskiego...Zobacz więcej

W 1520. odcinku serialu "M jak miłość" swoje zeznania złoży Iza (Adriana Kalska). Budzyński będzie liczył na to, że jej chwytająca z serce historia poruszy skład sędziowski. Kamil jednak będzie doskonale wiedział, kiedy uderzyć.

- Pani szwagier, oskarżony Aleksander Chodakowski, przyszedł pół godziny później. Powiedział pani, co się stało… A potem? Co było potem? Czy został z panią? - usłyszy Iza.
- Nie, wyszedł... - odpowie niepewnie.
- To trochę dziwne, prawda? Nie został z roztrzęsioną kobietą, z dziećmi? - zacznie drążyć prokurator.
- Powiedział, że musi upewnić się, że Artur odszedł na dobre...
- Tym bardziej powinien był z panią zostać! A on… po prostu wyszedł. Jakby wiedział, że nie ma się już czego obawiać!

Olek przyzna się matce, że zabił Artura! Jak ona na to zareaguje?Zobacz więcej

Kamil momentalnie dostrzeże, że Iza zaczyna się motać. Gdy wyczuje słaby punkt w jej zeznaniach. - Czy oskarżony poszedł piechotę, czy pojechał samochodem? - zapyta, a Chodakowska oniemieje. Nie będzie chciała zaszkodzić Olkowi, ale sytuacja ją przerośnie.

- Nie wiem... Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie - wyduka Iza, a chwilę później triumfujący Kamil stwierdzi, że nie ma więcej pytań. Promowana przez Budzyńskiego wersja wydarzeń zacznie się sypać... Czy los Olka jest już przypieczętowany?

Olek zmieni zeznania! Przyzna się do zabójstwa Artura?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×