"M jak miłość" odcinek 1520. Werner pocałuje Sandrę! Nie wyjdzie na tym najlepiej... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1520. odcinku serialu "M jak miłość" Werner wyląduje w ramionach Sandry. Na miłosnych igraszkach przyłapie go Agata. Efekt może być tylko jeden - gigantyczna awantura! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1520. we wtorek, 19.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Werner (Jacek Kopczyński) od pewnego czasu intensywnie szuka kandydatki na... matkę swoich dzieci! Wszystko wskazywało na to, że ułoży sobie z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska), ale już wkrótce sprawy mocno się skomplikują...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Piotrek niespodziewanie wróci z USA! Chce ratować małżeństwo z KingąZobacz więcej

W 1520. odcinku serialu "M jak miłość" Werner wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że Rogowska go rzuciła i teraz znów jest singlem. Jeszcze tego samego dnia w jego domu pojawi się Sandra (Anna Oberc), która przyniesie mu gruzińskie specjały z restauracji Otara. Adam od razu wyczuje co się święci i połączy się z nią w namiętnym pocałunku.

Chwilę później w mieszkaniu pojawi się także Agata, która chciała dać mu jeszcze jedną szansę. Gdy ponownie zobaczy go w ramionach Sandry, wpadnie w szał! Najpierw zdemoluje mu samochód, a później rozbije mu nos swoją torebką. Furię kobiety powstrzyma dopiero Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Gdy o całej sprawie dowie się Artur (Robert Moskwa), kategorycznie zabroni Wernerowi zbliżać się do jego siostry. Wraz z żoną wyznaczą mu także dość dotkliwą karę. Jaką? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×