"M jak miłość" odcinek 1521. Asia wyląduje w łóżku z Michałem! Wreszcie będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1521. odcinku "M jak miłość" Asia postanowi zrobić kolejny krok i zaciągnie Michała do łózka. Nie będzie wiedziała, że ten coś przed nią ukrywa... Co? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1521. w poniedziałek, 25.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) ciągle się waha, ale odkąd Leszek (Sławomir Uniatowski) usunął się z drogi, spojrzała na Michała (Paweł Deląg) łaskawszym okiem. Teraz postanowi nareszcie dać mu szansę!

Kamil zamieni proces Olka w koszmar! Chodakowski zostanie za kratkami?Zobacz więcej

W 1521. odcinku "M jak miłość" Michał odbierze telefon od kolegi, z którym Leszek wyjechał na wyprawę w Himalaje. Okaże się, że nastąpiło załamanie pogody i... Leszek zaginął bez śladu! Pisarz uzna, że musi powiedzieć o tym Asi. Zjawi się u niej i spróbuje przekazać jej tę złą wiadomość. Zanim jednak to zrobi, Chodakowska zacznie go całować i wylądują razem w łóżku!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Asia zrobi to, by udowodnić Michałowi, że jej na nim zależy i nie bawi się z nim w kotka i myszkę. Po upojnej nocy Ostrowski będzie miał dylemat, ale w końcu jednak nie powie jej nic o Leszku. Niedługo później znowu dostanie telefon i dowie się, że Krajewskiego nie odnaleziono, ale zanim zaginął, przekazał dla Asi wiadomość, w której się z nią żegna i wyznaje miłość... O tym Michał także jej nie wspomni... Co zrobi Chodakowska, gdy dowie się, że kochanek to przed nią ukrył?

Andrzej trafi do szpitala przez intrygę Anki! Co mu będzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xd (gość)

    Xd

    19.05.2020 20:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×