"M jak miłość" odcinek 1521. Basia znów wkręci Pawła w randkę z Karoliną! Uratuje go... Franka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1521. odcinku serialu "M jak miłość" Basia ponownie spróbuje zeswatać Pawła z Karoliną, matką swojej koleżanki! Czy Zduński zdoła się wykręcić z niechcianej randki? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1521. w poniedziałek, 25.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Basia (Gabriela Raczyńska) wraz z koleżanką uznały, że muszą zeswatać ze sobą swoich rodziców. Zaaranżowana randka nie skończyła się po myśli nastolatek. Przybrana córka Pawła (Rafał Mroczek) nie ma zamiaru się jednak poddawać!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Michał nie powie Asi strasznej prawdy! Zbuduje swój związek na kłamstwie?Zobacz więcej

W 1521. odcinku serialu "M jak miłość" Basia spróbuje namówić Zduńskiego, aby pojechał razem z nią, Laurą (Laura Nowak) i jej mamą Karoliną (Renata Gosławska) na wycieczkę w góry. Paweł będzie wyczuwał podstęp, ale ostatecznie się zgodzi.

Szybko okaże się, że jego przeczucia były trafne. Basia już wcześniej umówiła się na nocowanie u Ani (Gabriela Świerczyńska), a na wycieczkę chciała wysłać tylko Pawła i Karolinę. Co gorsza, matce Laury ostatecznie spodoba się ten pomysł. Zduński będzie musiał znaleźć jakąś wymówkę.

Paweł ostatecznie wpadnie na pomysł, by udawać przed Karoliną, że jest w związku! O pomoc w intrydze poprosi Frankę (Dominika Kachlik), która od razu się zgodzi! Jak to się skończy? Oglądajcie koniecznie 1521. odcinek "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×