"M jak miłość" odcinek 1521. Michał nie powie Asi strasznej prawdy! Zbuduje swój związek na kłamstwie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1521. odcinku "M jak miłość" Michał odbierze przerażające wiadomości o Leszku. Nie wspomni jednak Asi o niczym, szczególnie po ich wspólnej nocy... Co zrobi Chodakowska, gdy odkryje prawdę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1521. w poniedziałek, 25.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Leszek (Sławomir Uniatowski), odrzucony przez Asię (Barbara Kurdej-Szatan), postanowił wyjechać w podróż w Himalaje. Wciąż będzie jednak zasypywać ukochaną miłosnymi SMS-ami...

Karolina znów pojawi się w życiu Pawła! Franka ją przegoni?Zobacz więcej

W 1521. odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) odbierze telefon od jednego z kolegów, z którymi Leszek wyjechał w góry. Okaże się, że doszło do załamania pogody i Krajewski zaginął. Ostrowski będzie od razu chciał powiedzieć o tym Asi, w końcu odwiedzi ją, by wyznać jej straszną prawdę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zanim jednak zdąży coś powiedzieć, para wyląduje w łóżku! Sytuację skomplikuje fakt, że Michał dostanie kolejną wiadomość o Leszku - nie udało się go odnaleźć, ale tuż przed zaginięciem przekazał kolegom wiadomość dla Asi: "Żegnaj i pamiętaj, że zawsze będę cię kochał. Leszek".

Niestety pisarz nie będzie chciał psuć tego, o co tak długo walczył i postanowi ukryć ten fakt. Tym sposobem rozpocznie swój nowy związek od kłamstwa... Co stanie się, gdy Asia pozna w końcu prawdę?

Opiekunka otruje Modrego! Postanowi też zabić Basię!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×