"M jak miłość" odcinek 1522. Lilka pobije się Alą! Żona Mateusza trafi do aresztu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1522. odcinku serialu "M jak miłość" Lilka pobije się z Alą! W barze w Lipnicy wybuchnie wielka awantura, a na miejsce zostanie wezwana policja. O co pójdzie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1522. we wtorek, 26.05.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Przebojowa Ala (Alicja Ostolska) już na samym początku nie zyskała sympatii Lilki (Monika Mielnicka), która nie lubi mocnych wrażeń i bardziej ceni sobie ciszę i spokój. Czy wzajemna niechęć już wkrótce przerodzi się w otwarty konflikt?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ala oskarży Rafała o molestowanie! Policjant będzie miał problemy?Zobacz więcej

W 1522. odcinku serialu "M jak miłość" Lilka przyłapie Alę na pocałunku z Mikołajem (Jan Przanowski), chłopakiem Ewki (Jowita Chwałek). Żona Mateusza (Krystian Domagała) szybko się wycofa i postanowi nie interweniować, ale cała sprawa szybko wyjdzie na jaw w trakcie spotkania w barze w Lipnicy.

Pomiędzy Lilką a Alą dojdzie wówczas do awantury, a w ruch pójdą nawet pięści. Ostatecznie konieczna będzie konieczna będzie interwencja policji, która zatrzyma obie dziewczyny i osadzi w areszcie w Lipnicy. Co gorsza, przy nastolatkach odnalezione zostaną także... narkotyki!

Czy Mateusz straci Lilkę tuż po ślubie? Jakie konsekwencje będą jej grozić? Odpowiedzi na te pytania poznamy zapewne dopiero po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×