"M jak miłość" odcinek 1523-24. Ulubiony serial Polaków wraca już 7 września! Co wydarzy się w premierowych odcinkach?

"M jak miłość" powróci do Telewizji Polskiej już 7 września! Tego dnia TVP2 wyemituje 1523. odcinek serialu. Co się wydarzy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1523. w poniedziałek, 7.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Z powodu pandemii koronawirusa wakacyjna przerwa w emisji serialu "M jak miłość" rozpoczęła się trochę wcześniej niż zwykle. Na szczęście sytuacja epidemiologiczna w kraju została opanowana na tyle, że aktorzy mogli wrócić na plan i ulubiony serial Polaków już niedługo wróci na ekrany polskich telewizorów. Dokładna data to 7 września!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Katia wróci do Polski! Znów będzie z Łukaszem?Zobacz więcej

W 1523. odcinku serialu "M jak miłość" będziemy świadkami finału procesu Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). Tuż przed końcem rozprawy Iza (Adriana Kalska) opowie przed sądem o gwałcie, którego dopuścił się na niej Artur (Tomasz Ciachorowski). Jej wyznanie wstrząśnie nie tylko sędzią, lecz także bliskimi kobiety. Ostatecznie brat Marcina (Mikołaj Roznerski) zostanie skazany na wyrok w zawieszeniu i wyjdzie na wolność.

W kolejnym odcinku Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zauważy u siebie pierwsze objawy ciąży i postanowi zrobić test. Wynik będzie pozytywny, co będzie dla niej wielkim szokiem! Chodakowska uzna jednak, że przynajmniej na razie nie będzie dzielić się tą informacją z Michałem (Paweł Deląg), który zresztą sam nie jest z nią szczery i ukrywa prawdę o wypadku Leszka (Sławek Uniatowski).

Z kolei Barbara (Teresa Lipowska) w 1524. odcinku "M jak miłość" będzie chciała skontaktować się z Józefem (Stefan Friedmann), lecz zostanie spławiona przez jego opiekunkę Olę (Magdalena Rembacz). Seniorka zacznie domyślać się, że coś jest nie tak i postanowi powiadomić policję. Sonia (Barbara Wypych) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) sprawdzą opiekunkę w kartotece i od razu postanowią zainterweniować!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CEZARY ZAK (gość)

    AGNIESZKA PILASZEWSKA

    21.07.2020 17:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×