"M jak miłość" odcinek 1528. Barbara odziedziczy majątek Modrego? Ola będzie wściekła! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1528. odcinku serialu "M jak miłość" opiekunka Ola dowie się, że Modry przepisał swój majątek Barbarze! Jak na to zareaguje? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1528. w poniedziałek, 28.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach opiekunka Ola (Magdalena Rembacz) dalej będzie robiła wszystko, aby uzależnić od siebie Modrego (Stefan Friedmann), wyłudzić od niego spadek i pozbyć się staruszka. Na jej drodze będzie jednak stała nieustraszona Barbara (Teresa Lipowska).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Banach wyjawi Lilce tajemicę matki! Co zrobi dziewczyna?Zobacz więcej

W 1528. odcinku serialu "M jak miłość" nieuczciwa opiekunka dalej będzie wprowadzała swój plan w życie. Gdy jednak dowie się, kto zapisany jest w testamencie seniora, wpadnie we wściekłość. - Wyobraź sobie, że ten dziad przepisał cały swój majątek tej wariatce Mostowiakowej! - krzyknie w słuchawkę telefonu. - I jakiejś miejscowej parafii - doda z pogardą w głosie.

Ola zacznie obawiać się, że Barbara zaczęła coś podejrzewać. Postanowi znacząco przyśpieszyć swoje działania. Czy zrobi krzywdę swojemu podopiecznemu? Czy na jej celowniku pojawi się także Mostowiakowa? Jak daleko się posunie? Przekonamy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×