"M jak miłość" odcinek 1529. Aneta będzie podrywać Leszka i Łukasza! Wszystko za namową swojej matki... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1529. odcinku "M jak miłość" Iwona da Anecie radę, po której ta zacznie podrywać Leszka i Łukasza! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1529. we wtorek, 29.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) to świeżo upieczone małżeństwo, ale nie będą mogli się długo sobą nacieszyć. Wszystko dlatego że wprowadzi się do nich matka dziewczyny - Iwona (Hanna Śleszyńska)...

Banach wyjawi Lilce tajemicę matki! Co zrobi dziewczyna?Zobacz więcej

W 1529. odcinku "M jak miłość" Aneta zauważy, że Olek wpadł w oko jednej ze stażystek i będzie bardzo zazdrosna. Dlatego zacznie mu robić wymówki i zarzuci mu, że nigdy o nią nie zabiegał. Wtedy do sprawy wtrąci się Iwona, która mając czterech mężów, ma doświadczenie w tych sprawach. Doradzi córce, by wzbudziła zazdrość w Olku.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu lekarka weźmie sobie radę matki do serca. Będąc w pracy zacznie podrywać Leszka (Sławomir Uniatowski) oraz Łukasza (Jakub Józefowicz)! Choć będzie tylko udawać zainteresowanie, to rzeczywiście Chodakowski zaniepokoi się. Działania Anety przyniosą efekty, bo mąż zaprosi ją na randkę!

Matka Anety jest poważnie chora! Jej córka nie dowie się o tym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×