"M jak miłość" odcinek 1530. Kamil chce pogodzić się z Magdą i Andrzejem! W końcu się zmienił? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1530. odcinku "M jak miłość" Anka zaprosi wszystkich przyjaciół do siedliska, a Kamil postanowi wykorzystać sytuację. Najpierw będzie podrywał Magdę, a potem postanowi pogodzić się z Budzyńskimi! Nic dziwnego, że Andrzej mu nie uwierzy... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1530. w poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Na ostatniej wspólnej imprezie na Deszczowej Kamil (Marcin Bosak) przesadził z alkoholem i nieźle zamieszał. Pocałował Magdę (Anna Mucha), przez co Budzyński (Krystian Wieczorek) dał mu w twarz. Obraził także Kingę (Katarzyna Cichopek-Hakiel)...

Jedna z bliźniaczek poważnie zachoruje! Kinga znowu będzie mogła liczyć tylko na Pawła...Zobacz więcej

W 1530. odcinku "M jak miłość" Kamil odwiedzi Kingę, by przeprosić ją za swoje zachowanie, a potem pojawi się na imprezie Anki (Weronika Rosati), która, by uczcić swój kolejny zawodowy sukces we Florencji zaprosi dawnych przyjaciół do siedliska. Gryc postanowi pogodzić się na imprezie z przyjaciółmi, w tym z Magdą, choć znów zacznie ją podrywać!

- Naprawdę cię lubię… I chociaż dobrze wiem, że niezły z ciebie sukinsyn, to… ze względu na stare czasy… mam do ciebie słabość. Poza tym… zawsze umiałeś mnie rozbawić!
- To już coś! Dobry wstęp do historii, pod którą mogłabyś się podpisać… „pani Marszałek-Gryc”!
- Nie bądź idiotą… i zapomnij o tym, okay? To się nigdy nie zdarzy.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu Budzyńska zasugeruje przyjacielowi, by poukładał sobie relacje z Andrzejem, więc Kamil zaproponuje rywalowi „zawieszenie broni”. - Obiecuję... żadnych więcej numerów z mojej strony! - powie, ale mąż Magdy nie uwierzy w jego słowa. W odpowiedzi rzuci tylko: - Jest taka zasada: nie składa się obietnic, których nie jest się w stanie dotrzymać… Czy Andrzej ma rację i Kamil wcale się nie zmienił?

Werner chce przeprosić Agatę! Tylko pogorszy sprawę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×