"M jak miłość" odcinek 1530. Werner chce przeprosić Agatę! Tylko pogorszy sprawę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1530. odcinku serialu "M jak miłość" Werner będzie chciał naprawić swoje stosunki z Agatą. Niestety, sprawy nie potoczą się po jego myśli... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1530. w poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Adam Werner (Jacek Kopczyński) od dłuższego czasu nie może znaleźć prawdziwej miłość... Nie do końca wiadomo, na ile jest to efekt braku szczęścia w miłości, a na ile wynika to z jego dość trudnego i nietypowego charakteru...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Anka skłóci Magdę i Andrzeja?! Wykorzysta do tego chorobę Budzyńskiej...Zobacz więcej

W 1530. odcinku serialu "M jak miłość" Werner będzie chciał przeprosić Agatę (Katarzyna Kwiatkowska) za to, że ją zdradził i skrzywdził. Prawnik złapie ją w trakcie porannego joggingu, lecz ona nie będzie chciała z nim rozmawiać. Adam wcale się jednak tym nie zrazi.

Jeszcze tego samego dnia pojawi się w przychodni z wielkim bukietem kwiatów. Siostra Artura (Robert Moskwa) nie doceni jednak jego starań. Przegoni go i przy okazji zniszczy jego nowe okulary... Oślepiony Werner nie będzie w stanie odczytać firmowych papierów i wezwie na pomoc Andrzeja (Krystian Wieczorek).

Budzyński nie będzie zachwycony dodatkowymi obowiązkami... Pomiędzy wspólnikami dojdzie do kłótni. Werner zdecydowanie nie będzie mógł zaliczyć tego dnia do udanych... Czy jego los wkrótce się odmieni? Czas pokaże.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×