"M jak miłość" odcinek 1531. Ala znowu zacznie się buntować! Spowoduje poważny wypadek... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1531. odcinku "M jak miłość" Ala znowu zacznie się buntować! Wywinie kilka numerów, ale przesadzi, gdy ukradnie samochód i spowoduje wypadek... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1531. we wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Alę (Alicja Ostolska) czekają trudne chwile - dowie się wreszcie, kto stoi za śmiercią jej brata! Od razu uzna, że Rafał (Jakub Kucner) zadawał się z nią tylko po to, by zagłuszyć wyrzuty sumienia i będzie wściekła...

Kamil ma dziecko! Dlaczego ukrywał swoją córkę? Zobacz więcej

Choć dziewczyna zacznie zdawać egzamin dojrzałości, to wcale nie będzie zachowywać się jak dorosła - znów będzie się buntować! W 1531. odcinku "M jak miłość" zamknie się w pokoju i oznajmi swojemu wujkowi, że nie zamierza podchodzić do dalszych egzaminów. Ksiądz (Maciej Damięcki) będzie przerażony i poprosi o pomoc koleżanki Ali. W końcu sytuację uratuje Lilka (Monika Mielnicka) i namówi Alę, by jednak nie rezygnowała z matury.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Na tym jednak kłopoty się nie skończą. Po egzaminie Ala pójdzie na grób brata, gdzie spotka Rafała i wybuchnie gniewem. Potem dziewczyna postanowi szukać pocieszenia w alkoholu - to jednak pogorszy sytuację, bo spotka w pubie Mikołaja (Jan Przanowski), z którym się pokłóci. Wtedy Ala ukradnie samochód wujka, ale daleko nie zajedzie, bo spowoduje groźny wypadek... Czy ktoś w nim ucierpi? Tego dowiemy się wkrótce!

Natalia i Bartek wrócą do Grabiny bez swoich małżonków! Co ukrywają? Będą dwa rozwody?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KIM BĘDZIE MIAŁA ROMANS ALA ANDRZEJK (gość)

    POSENKA

    26.09.2020 13:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×