"M jak miłość" odcinek 1531. Natalia i Bartek wrócą do Grabiny bez swoich małżonków! Co ukrywają? Będą dwa rozwody?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1531. odcinku "M jak miłość" do Grabiny wrócą Natalia i Bartek! Dlaczego nie będzie z nimi Uli i Franka? Będą dwa rozwody?! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1531. we wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Natalia (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) oraz Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wyjechali do Australii po lepsze życie. Okaże się jednak, że nie wszystko poszło tam po ich myśli! W 1531. odcinku "M jak miłość" do Polski wrócą tylko Natalia i Bartek...

Banach wyjawi Lilce tajemicę matki! Co zrobi dziewczyna?Zobacz więcej

Wszyscy będą zastanawiać się, co stało się z ich drugimi połówkami, ale oni tylko zdawkowo powiedzą, że wszystko u nich w porządku. Tak naprawdę oboje będą mieli sporo sekretów! Barbara (Teresa Lipowska) jako pierwsza domyśli się, że coś jest nie tak z jej wnuczką i jej małżeństwem. W końcu Natalia wyzna jej całą prawdę - okaże się, że Franek zostawił ją dla innej!

- Ta kobieta jest Polką. Jakiś czas temu przyjechała do Australii i wtedy się to zaczęło. Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go zapytałam, czy kogoś ma... od razu się przyznał. (...) Przyjechałam tutaj, żeby nabrać dystansu i spokojnie sobie to wszystko przemyśleć, ale nie wiem, czy warto jeszcze walczyć o to małżeństwo. Nie wiem, czy ja go jeszcze kocham... - powie z płaczem.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kiedy Basia będzie pocieszać Natalię, Bartek z kolei zwierzy się swojemu bratu (Tomasz Oświeciński). Wyzna, że Ula została w Australii, bo musi zarobić na spłatę długów, które narobiła sobie przez niezapłacenie podatków. - Ula nie chce wracać do Grabiny. A ja... Ja potwornie się tam męczę. Czuję, że moje miejsce jest tu i nie wyobrażam sobie życia nigdzie indziej - oznajmi Lisiecki.

Czy oba te małżeństwa da się jeszcze uratować? Jakie jeszcze sekrety ukrywają Natalia i Bartek? Czas pokaże!

Matka Anety jest poważnie chora! Jej córka nie dowie się o tym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • BIEDZIE PODRYWAĆ NATALIA PAWEL (gość)

    POSENKA

    17.09.2020 17:25
  • NATALIA PRZEŚPI GERZGORZ (gość)

    PIOSENKA

    17.09.2020 17:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×