"M jak miłość" odcinek 1533. Misiek zasugeruje Piotrkowi, że coś dzieje się między Kingą i Pawłem! Zduński uwierzy, że mają romans? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1533. odcinku "M jak miłość" Misiek zauważy Pawła w łóżku Kingi i w rozmowie telefonicznej z Piotrkiem, powie coś, co zaniepokoi Zduńskiego... Czy Piotrek uwierzy, że jego żona i brat mają romans? Wróci do Polski? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1533. we wtorek, 13.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) niebezpiecznie zbliżył się do Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel), co zauważa coraz więcej osób. Niestety nawet dzieci Zduńskich zaczną coś podejrzewać...

Anka skłóci Magdę i Andrzeja?! Wykorzysta do tego chorobę Budzyńskiej...Zobacz więcej

W 1533. odcinku "M jak miłość" Paweł znów będzie bardzo pomagał Kindze - i z dziećmi, i z bistro. Po całym męczącym dniu Zduński będzie tak zmęczony, że położy się w łóżku Kingi i zaśnie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wtedy zadzwoni do niego brat, a w sypialni Zduńskich pojawi się Misiek (Aleksander Bożyk) i to on odbierze telefon od ojca. Zada Piotrkowi pytanie, które bardzo go zaniepokoi - zapyta, czy jedna żona może mieć dwóch mężów! Czy Misiek opowie ojcu o tym, co dzieje się w domu? Piotrek uwierzy, że Kinga i Paweł mają romans? Tego dowiemy się wkrótce!

Aneta żałuje ślubu z Olkiem? Proza życia szybko może ją znudzić...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maress (gość)

    Zacznij pracować w domu z Google! To zdecydowanie najlepsza praca, jaką miałem. W zeszłą środę dostałem zupełnie nowe BMW, odkąd dostałem czek na 6474 $ w tym roku - 4 tygodnie temu. Zacząłem to 8 miesięcy temu i od razu przynosiłem do domu co najmniej 77 dolarów za godzinę. Pracuję przez ten link, przejdź do zakładki głównej po więcej szczegółów.

    http://Review5.club/

    30.09.2020 17:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×