"M jak miłość" odcinek 1535. Córka Kamila pomyli go... z Budzyńskim! Będzie miała dwóch tatusiów? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1535. odcinku serialu "M jak miłość" Kamil pojedzie z Budzyńskim odebrać swoją córkę z lotniska. Dziewczynka będzie miała pewną trudność, aby określić, który z nich jest jej ojcem! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1535. we wtorek, 20.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Kamil (Marcin Bosak) będzie musiał zająć się swoją córką Polą (Hania Nowosielska), którą na co dzień wychowuje jedna z jego byłych kochanek. Gryc nie ma pojęcia, jak obchodzić się z dziećmi i będzie tym bardzo zestresowany...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

To koniec małżeństwa Zduńskich? Kinga przyłapie męża na pocałunku z Kamilą! Zobacz więcej

W 1535. odcinku serialu "M jak miłość" postanowi poprosić o pomoc Magdę (Anna Mucha). Kamil będzie liczył na to, że pojedzie ona z nim na lotnisku, aby odebrać dziewczynką, ale Budzyńska przejrzy jego intrygę i wyśle... Andrzeja (Krystian Wieczorek)!

Gryc nie będzie zadowolony z takiego obrotu spraw, ale uzna, że każda pomoc się przyzna. Gdy jednak Pola zobaczy na lotnisku dwóch mężczyzn, będzie mocno zaskoczona. Chwilę potem podbiegnie do Budzyńskiego i zapyta: A ty jesteś moim tatą?

Andrzej aż oniemieje z zaskoczenia! Jak to początkowe nieporozumienie odbije się na relacji między Kamilem a Polą? Czy Gryc zrezygnuje z pomocy Budzyńskich? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×