"M jak miłość" odcinek 1536. To koniec małżeństwa Zduńskich? Kinga przyłapie męża na pocałunku z Kamilą! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1536. odcinku "M jak miłość" Kinga wyprowadzi się z dziećmi do Grabiny, a Kamila zjawi się na Deszczowej i pocałuje Piotrka! Niestety Zduńska to zobaczy... Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1536. w poniedziałek, 26.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrka (Marcin Mroczek) przechodzi prawdziwy kryzys! Nic nie pomoże to, że Zduński wróci do domu, bo Kinga będzie miała dość awantur i razem z dziećmi wyjedzie do Grabiny.

Modry zorientuje się, że jego opiekunka jest niebezpieczna! Zdoła wezwać pomoc?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1536. odcinku "M jak miłość" Zduńska nie będzie odbierać telefonu od męża, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska) będą bardzo martwić się o to małżeństwo. Zaczną namawiać Kingę, by porozmawiała z mężem, a nawet pojechała do Warszawy i przemówiła mu do rozumu. W końcu Kinga przyzna im rację i pojedzie na Deszczową, gdzie niestety przebywać będzie Kamila (Anna Gorajska).

Prawniczka postanowi wykorzystać fakt, że Zduński rozstał się z żoną i pokazać koledze, jak bardzo jej się podoba. Niespodziewanie zacznie całować Piotrka! - Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas... - powie. Świadkiem całej sytuacji będzie Kinga... Czy uzna, że mąż ją zdradził? To koniec ich małżeństwa? Czas pokaże!

Piotrek i Paweł nie skończą na jednej szarpaninie? Skatowany Zduński trafi do szpitala!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×