"M jak miłość" odcinek 1542. Katia zacznie myśleć nad powrotem do Gruzji. Marta namówi syna, by walczył o córkę w sądzie?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1542. odcinku "M jak miłość" Katia zacznie myśleć o powrocie do Gruzji, co przerazi Martę. Co zrobi, by zatrzymać wnuczkę w Polsce? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1542. w poniedziałek, 16.11.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Katia (Joanna Jarmołowicz) wróci do Polski, bo będzie miała dość tego, że Igor (Ali Bahrudinov) chce, by była tylko żoną i matką. Łukasz (Jakub Józefowicz) od razu zaproponuje jej pomoc i lokum.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Małgosia powróci do Grabiny! Joanna Koroniewska zamierza wrócić do serialu TVP?Zobacz więcej

W 1542. odcinku "M jak miłość" Łukasz jednak zda sobie sprawę, że Igor zmienił się i jest dobrym mężem, więc postanowi pomóc mu pogodzić się z Katią. W końcu Gruzinka zacznie myśleć o powrocie do swojej ojczyzny. To przerazi Martę (Dominika Ostałowska), bo nie będzie chciała tracić kontaktu z wnuczką. Dlatego postanowi działać.

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Najpierw spróbuje zatrzymać Katię w Polsce, prosząc ją, by nie ograniczała im kontaktów z Natalią. Potem zacznie namawiać syna, by walczył o swoje prawa w sądzie! Czy Katia i Łukasz rzeczywiście spotkają się w sądzie? A może Katia zostanie jednak w Polsce? Czas pokaże!

W Grabinie pojawi się dawna miłość Marysi! Artur będzie zazdrosny o rywala? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×