"M jak miłość" odcinek 1542. Sandra zostanie napadnięta przez dawnego alfonsa! Kto stanie w jej obronie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1542. odcinku serialu "M jak miłość" przeszłość Sandry znów da o sobie znać! Damian stanie w obronie matki, ale będzie mu za nią wstyd... Czy Werner przemówi chłopakowi do rozsądku? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1542. w poniedziałek, 16.11.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sandra (Anna Oberc) była kiedyś prostytutką, ale udało jej się wyjść na prostą. Pracuje uczciwie w restauracji Otara (David Gamtsemlidze) i próbuje samodzielnie wychowywać dorastającego syna. Demony przeszłości nie dadzą jednak o sobie zapomnieć...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Budzyński wyrzuci Kamilę z pracy! Ta postanowi się zemścić... Zobacz więcej

W 1542. odcinku serialu "M jak miłość" w restauracji pojawi się właściciel klubu nocnego, w którym Sandra pracowała niegdyś jako striptizerka. Mężczyzna zacznie się jej narzucać i nie będzie reagować na jej protesty. W obronie matki stanie jednak jej syn Damian (Oliver Proctor)!

W pewnym momencie w lokalu pojawi się też Werner (Jacek Kopczyński). Gdy zobaczy szamotaninę, postanowi pomóc chłopakowi i przepędzi napastnika. Damian będzie jednak wściekły na całą tę sytuację, w złości krzyknie do matki, że jest chodzącym pośmiewiskiem i wybiegnie z restauracji!

Nowy adorator Ali! Rafał będzie zazdrosny?Zobacz więcej

Jakiś czas później Adam zobaczy, że Damian pije alkohol na ławce w parku. Postanowi porozmawiać z nim jak mężczyzna z mężczyzną. Wyzna mu, że sam wychowywał się bez ojca i zapewni chłopaka, że jego matka bardzo go kocha i doradzi mu, aby docenił jej starania.

Słowa Wernera bardzo poruszą chłopca, który postanowi przeprosić Sandrę. Czy relację syna z matką zaczną się od teraz dobrze układać? Aby poznać ich dalsze losy, oglądajcie koniecznie nowe odcinku serialu "M jak miłość"!

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×