"M jak miłość" odcinek 1543. Kryzys w związku Marzenki i Andrzejka! Lisiecki będzie pewien, że żona chce go zostawić! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1543. odcinku "M jak miłość" Andrzejek uzna, że żona już go nie kocha i chce go zostawić? Dlaczego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1543. we wtorek, 17.11.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, Kalinkę (Ewa Kapturska). Czy opieka nad niemowlakiem będzie miała zły wpływ na ich małżeństwo?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Maria chce wyswatać Agatę z Jackiem! Uda jej się to?Zobacz więcej

W 1543. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Kalinka zaczęła ząbkować, a Marzenka będzie przemęczona i stanie się kłębkiem nerwów. Andrzejek inaczej jednak zinterpretuje jej zachowanie - uzna, że żona już go nie kocha i chce go zostawić! Opowie bratu (Arkadiusz Smoleński) o kryzysie w swoim małżeństwie.

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Tymczasem Sonia (Barbara Wypych) odkryje, dlaczego Marzenka tak się zachowuje i postanowi pomóc Lisieckim. Dlatego zabierze Kalinkę do siebie na wieczór, by Marzenka i Andrzejek spędzili trochę czasu razem. Niestety jej plan się nie powiedzie... Co przeszkodzi Lisieckim?

Janek zostanie przeniesiony do Warszawy! Co na to Sonia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×