"M jak miłość" odcinek 1545. Kamila wyzna Piotrkowi miłość i znowu go pocałuje! Czy to koniec małżeństwa Zduńskich?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1545. odcinku "M jak miłość" Kamila zostanie odsunięta od współpracy z Piotrkiem, więc postanowi działać. Zrobi Kindze awanturę, a Piotrkowi wyzna miłość! Czy małżeństwo Zduńskich to wytrzyma? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1545. we wtorek, 24.11.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamila (Anna Gorajska) udaje przyjaciółkę Piotrka (Marcin Mroczek), ale tak naprawdę chce czegoś więcej. On tego jednak nie widzi, a Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) cierpi...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Budzyński wyrzuci Kamilę z pracy! Ta postanowi się zemścić... Zobacz więcej

W 1545. odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wkroczy do akcji i za jej namową Budzyński (Krystian Wieczorek) zakończy współpracę Kamili i Piotrka. Prawniczka będzie wściekła i od razu uzna, że za wszystkim stoi Kinga, więc pójdzie do niej i zrobi jej awanturę.

- Wiem, że to twoja sprawka! (...) Grasz niewiniątko, ale wiesz, jak pociągać za sznurki, próbujesz namieszać mi w życiu... Zrobiłaś ze mnie potwora! Przez ciebie wywalili mnie z projektu, któremu poświęciłam mnóstwo czasu i energii... Boisz się? Że gdyby przyszło co do czego, Piotrek wybrałby mnie, nie ciebie? - wykrzyczy Zduńskiej.

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Potem Kamila spotka się z Piotrkiem i... wyzna mu miłość!

- Nie potrafię się z tym pogodzić. Kinga ma wszystko: ciebie, dzieci... A ja nie mam nic. Myślisz, że dla mnie to komfortowa sytuacja?
- O czym ty mówisz?
- Nie chciałam tego, nie planowałam, ale... stało się. Zakochałam się w tobie...

Po tych słowach prawniczka zacznie całować Zduńskiego! Czy Piotrek powstrzyma ją i uratuje swoje małżeństwo czy zdradzi żonę? Tego dowiemy się wkrótce!

Franka spędzi noc u Pawła! Jednak się zejdą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Damian kowalczyk917@gmail.com (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:02
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:01
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:01
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:01
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:00
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:00
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:00
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:00
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 22:00
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 21:59
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy piotrek zduński rostanie śię z kamilom i wrući do kinkgi i swoich dzieći dowiemy śię w następych odcinkach

    16.11.2020 21:59
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy paweł zduński wrući do franki czy piotrek zduński wybaczy pawłowi

    16.11.2020 21:57
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy paweł zduński wrući do franki czy piotrek zduński wybaczy pawłowi

    16.11.2020 21:57
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy paweł zduński wrući do franki czy piotrek zduński wybaczy pawłowi

    16.11.2020 21:54
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy paweł zduński wrući do franki czy piotrek zduński wybaczy pawłowi

    16.11.2020 21:54
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy paweł zduński wrući do franki czy piotrek zduński wybaczy pawłowi

    16.11.2020 21:54
  • Damian kowalczyk (gość)

    Czy paweł zduński wrući do franki czy piotrek zduński wybaczy pawłowi

    16.11.2020 21:54