"M jak miłość" odcinek 1547. Bistro Kingi zostanie zamknięte! Pracownik sanepidu zemści się na Ali za odrzucenie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1547. odcinku "M jak miłość" pracownik sanepidu znowu wróci do bistro Kingi i zamknie je! Czy tak mści się na Ali? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1547. we wtorek, 1.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio jedna z klientek zawiadomiła sanepid i w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) przeprowadzona była inspekcja. Na szczęście nie znaleziono uchybień, a inspektor Tomasz (Jędrzej Bigosiński) umówił się nawet z Alą (Alicja Ostolska) na randkę. Niestety dziewczyna porzuciła go dla Rafała (Jakub Stadnicki), więc mężczyzna postanowił się zemścić...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil jednak pokochał córkę? Będzie chciał pozbawić matkę Poli praw rodzicielskich!Zobacz więcej

W 1547. odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka), Ala i Ewka (Jowita Chwałek) znowu będą miały kłopoty, bo nie schowają tortu na noc do lodówki i nie będą mogły go sprzedać. W tej sytuacji postanowią same go zjeść, ale szybko źle się po nim poczują. Dlatego w pracy zostanie tylko Lilka, do której dołączy wezwany na pomoc Paweł (Rafał Mroczek).

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Niestety wtedy do bistro wróci Tomasz i kiedy dowie się o zatruciu tortem, zamknie lokal Kingi! Kiedy Ala dowie się o tym, od razu uzna, że to zemsta pracownika inspekcji sanitarnej na niej... Czy uda jej się to odkręcić?

Były Franki zaatakuje Pawła! Potrąci go podczas przejażdżki rowerowej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×