"M jak miłość" odcinek 1549. Artur zacznie być coraz bardziej zazdrosny o Jacka! Zabroni Marysi się z nim spotykać? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1549. odcinku "M jak miłość" cała Grabina zacznie plotkować o relacji Marysi i Jacka. W końcu Artur naprawdę zacznie być zazdrosny! Co zrobi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1549. we wtorek, 8.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Do Polski wrócił Jacek (Tomasz Sobczak), dawna miłość Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Będą spędzać ze sobą dużo czasu, aż w końcu o ich relacji zacznie plotkować cała okolica...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Banach zacznie nachodzić Mateusza! Sprzeda mu rodzinne tajemnice za wódkę?Zobacz więcej

W 1549. odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) odwiedzi Basię (Teresa Lipowska) i opowie jej o plotkach. - Ja wiem, że ten facet stracił matkę, a nasza Marysia to dusza człowiek i go po prostu pociesza, ale niech robi to jakoś tak... dyskretniej - powie Zosia, sugerując Mostowiakowej, by porozmawiała z córką.

Co więcej, w tym odcinku Jacek da Marysi pamiątkową broszkę po jego matce, a Artur (Robert Moskwa) w końcu powie żonie, że naprawdę zrobił się zazdrosny! - Kochanie, ja wszystko rozumiem - renesans przyjaźni i tak dalej, ale czy ty aby nie przesadzasz? Te randki, liściki, SMS-y? To wszystko zaczyna mnie lekko irytować... - wyzna szczerze Marysi. Czy Artur ma dobre przeczucia i Jacek chce odebrać mu żonę?

Rafał będzie podszywał się pod Janka! Sonia nie dowie się o jego zaginięciu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • muzyk (gość)

    Ten serial mogliby już zakończyć bo bracia Mroczek chcieliby pójść do jakiejś pracy bo się zestarzeją i emerytury nie będą mieli.

    05.12.2020 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×